Living Space Theatre zaprasza na #ART_GAME – wirtualną grę teatralną!  

#ART_GAME to cztery pozycje książkowe, video-clipy, warsztaty artystyczne (teatralne, choreograficzne, muzyczne i plastyczne), zadania twórcze dla uczestników i wyzwania do wykonania! Wszystko w przestrzeni internetu! 

Do #ART_GAME zapraszamy przede wszystkim młodzież licealną, ale także każdą osobę gotową na niebanalną przygodę z teatrem. Udział w grze jest bezpłatny! Aby rozpocząć grę wystarczy wejść na stronę: www.art-game.pl – platforma będzie dostępna od 30 lipca 2020 roku.

Szczegóły: 

Gra inspirowana będzie dziełami polskiej klasyki literackiej: “Kordian” Juliusza Słowackiego, “Lalka” Bolesława Prusa, “Wesele” Stanisława Wyspiańskiego i “Zdążyć przed Panem Bogiem” Hanny Krall. Pozycje książkowe potraktowane zostaną jako bodziec do artystycznych działań. Na stronie internetowej #ART_GAME cyklicznie będą publikowane filmy z warsztatami artystycznymi inspirowane treścią lektury. Po każdym warsztacie uczestnicy otrzymają zadania umożliwiające przejście do kolejnych etapów gry. Ważną częścią staną się wyzwania do wykonania na portalach społecznościowych Facebook, Instagram, które umożliwią interakcję z dziełami. 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci..