Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit

FOLLOW ME

TWITTER GPLUS FACEBOOK BEHANCE PINTEREST

Living Space Theatre na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA!

Nasz teatr zaprezentuje aż dwa spektakle w tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA w Tarnowie!
10 i 11 października o godzinie 19.00 i 11.00 odbędą się prezentacje spektaklu dla dzieci „Kształty”, a 15 października o godz. 19.00 spektaklu „Karaluchy”!

Hasłem przewodnim tej edycji jest „Wytańczyć prawdy uniwersalne”. Język tanecznych narracji wyrazi to, co jest wspólnym fundamentem, ponadczasowym mianownikiem ludzkiej myśli. Odwołujemy się do wybitnych dokonań teatru tańca, także określających nasze uniwersum. Elementem wyróżniającym Festiwal jest skierowanie wydarzenia do szerokiej publiczności. Spektakle wybrane do Festiwalu mają bardzo mocno nakreślony wątek fabularny, oparte są na znanych tekstach kultury. Chcemy w ten sposób otwierać się na szeroką publiczność, niwelować błędne przeświadczenie, że sztuka tańca jest dziedziną elitarną i niedostępną dla powszechnego odbiorcy. Różnorodność form składających się na Festiwal daje gwarancje zaprezentowania tańca jako sztuki zróżnicowanemu gronu odbiorców, także tym którzy nigdy nie zetknęli się z tańcem i teatrem tańca.

Wśród zaproszonych zespołów znaleźli się:

  • Compagnie Herve Koubi
  • La Compañía Internacional Barcelona Flamenco Ballet
  • Opera Śląska
  • Fundacja Ocelot
  • Living Space Theatre

Aby zobaczyć szczegółowe informacje o spektaklu odwiedź stronę Festiwalu.

Wybacz, ale komentarze są wyłączone.