Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit

FOLLOW ME

TWITTER GPLUS FACEBOOK BEHANCE PINTEREST
Title Image

O NAS

LIVING SPACE THEATRE

a

Living Space Theatre zostało założone w 2016 roku przez absolwentów Akademii Sztuk Teatralnej w Krakowie – Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Jako nomadyczny teatr, realizujemy spektakle w różnych miejscach i z różnymi artystami. Jesteśmy skupieni na pracy z ciałem i wyobraźnią, które są dla nas skutecznymi narzędziami w procesie twórczym. Naszym głównym celem jest produkcja autorskich spektakli teatru tańca i teatru fizycznego, a także organizowanie warsztatów artystycznych, festiwali, czy wystaw.

Od momentu powstania współpracowaliśmy z artystami i organizacjami z USA, Chin, Korei Płd., Japonii, Polski, Belgii, Holandii oraz Bułgarii (prezentując spektakle lub organizując warsztaty). Braliśmy udział m.in. w: Konkursie na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa”, Polskiej Sieci Tańca 2019, Europejskiej Stolicy Kultury 2019 w Płowdiw, XIV Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim, BaletOffFestiwal, Festiwalu Kontrapunkt, Festiwalu AgitAgueda, T’Danse – Danse et Technologie Festival, Busan International Performing Arts Festival, Vth ITI Dance Symposium i innych.

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA LIVING SPACE THEATRE

  • Jako ludzie żyjemy wszyscy w jednej, globalnej przestrzeni i powinnyśmy być za to życie odpowiedzialni. W naszych spektaklach chcemy mówić o ważnych sprawach społecznych, poruszać kwestie tolerancji i praw człowieka.
  • Teatr pozwala ożywić przestrzeń pomiędzy ludźmi, dlatego pragniemy tworzyć rzeczywiste spotkanie aktorów z widownią.
  • Naszymi działaniami ożywiamy różne przestrzenie, niekoniecznie teatralne.
  • Według nas ciało jest żyjącą przestrzenią, dlatego umożliwiamy ciału ekspresję poprzez ruch i taniec.
  •  Living Space Theatre jest dla nas przestrzenią laboratoryjną, w której rozwijamy technikę pracy artystycznej oraz terapeutyczno-warsztatowej.

POZNAJ NASZ SKŁAD

Section Title Separator

Jakub Margosiak

Założyciel Living Space Theatre, reżyser, aktor, tancerz.

Grzegorz Łabuda

Założyciel Living Space Theatre, aktor, tancerz.

Kamil Baryła

Założyciel Living Space Theatre, aktor, tancerz.

Aneta Zasucha

Edukatorka sztuki, animatorka kultury, arteterapeutka.

NASZE SPEKTAKLE

Section Title Separator

“KSZTAŁTY” – spektakl dla dzieci

Loading